IN I INDRĖ PIVORAITĖ

Gatvės šokiai I Vaidyba I Scenos kalba ir judesys
Vilnius, Lietuva

„Kai matau augantį vaiką, noriu, kad jis gautų pilnavertišką ugdymą.“

BA I M Teatro ir kino aktorė.
Lietuvos ir Europos gatvės šokių ir contemporary daugkartinė čempionė.

Šokio žinių sėmėsi iš įvairių choreografų:
M. Swoosh Wallen, Gilly Muwanga, Louis Warning, Wave, Zigga, G. Kazlauskaitė, Buddha Strech, Skruzdėliukas, Jevhenij Tichonov, Nelson, Memo, Vincent Vianen, O. Staniulionis, Marijanas Staniulėnas ir kt.
Taip pat mokėsi šokti Vokietijoje su pasaulio žymiais choreografais, kurie dirbo ir su pasaulio žvaigždėmis: Ciara, Backstreet boys, Missy Elliot, Justin Timberlike, Omarion, Ne-Yo ir kt.

Indrė yra tarptautinio vaikų ir jaunimo muzikos festivalio „Mes-pasaulis“ ir „Šokio karalienė“ vedėja ir choreografė. (LRT TV)
Grupės „LadySisters“ atlikėja.

Žymesni aktorės vaidmenys filmuose:
„Poilsiautojai. Pavydo Žaidynės“, rež. S. Aškelavičius, „Dėdė, Rokas ir Nida“ rež. J. Krisiūnas; „Parlor“ rež. Kenny Gage ir Devon Downs; serialas „Juodos Katės“ rež. E Kalėda; „Skambutis“ rež. P. Mickus; spek. „Atžalynas“ rež. J. Vaitkus ir kt.

Sukurti spektakliai „Voratinklis“ (pagal lietuvių ir užsienio autorių literatūrą), „Ačiū“ (pagal J.Asher knygą „13 priežasčių kodėl“), „Senelio mergina“ (pagal R.Riggs  knygą „Ypatingų vaikų namai“), „Namas Vaikų“ (pagal lietuvių autorių poeziją), „Čia Snako planeta“ (pagal Dž. Mankauskaitės pasaką), „Mūsų kiemo pasaka“ (pagal I.Strelkova knygą), „Trylika“ (pagal C.Hardwicke filmą), „304-ta“ (pagal B.Kaufman knygą „Aukštyn laiptais, besileidžiančiais žemyn“).