DANCE CAMP INTENSE STOVYKLA

„DANCE CAMP INTENSE“
DIENINĖ VASAROS STOVYKLA
Liepos 9-13 dienomis
10:00-18:00
Registracija iki birželio 21d. info@insiti.lt

Dieninė vasaros šokių stovykla vaikams ir jaunimui 8-18 metų „Dance Camp INTENSE“. Stovykla skirta šokėjams turintiems mažiausiai 2 metų šokio patirtį. Stovykloje šokėjai tobulins šokių įgūdžius, ugdys ištvermę, lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Šokių stiliai: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt.

STOVYKLOS PAMAINA:
Liepos 9-13 dienomis 10:00-18:00
trukmė: 5 d.
Amžius: 8-18 m.
Lietuva, Vilnius, Gedimino pr. 45 (iš ankštosios g.)
INSITI Artistų Namai 2018-07-09
Kaina: 130 Eur
Kaina galioja registruojantis iki birželio 21d. Vėliau kainos keisis.

Stovyklos metu vaikai ir jaunimas lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Jėgos, ištvermės bei kūno tempimo pratimai leis šokėjui sustiprėti ir pagerinti fizinę formą. Įvairių šokių stilių: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt. pamokose šokėjas bus supažindinamas su įvairiais mokymosi metodais, motyvaciniais pratimais, technikos įvairove; tobulins savo turimus įgūdžius, bei įgis naujų patirčių, kurios padės sparčiau žengti į priekį šokio pasaulyje. Stovykloje šokėjas mokysis ne tik siekti savo užsibrėžtų tikslų, profesionalumo ir pergalių, bet ir sustiprės dvasiškai ir emociškai. Stovyklos metu vaikai ir jaunimas lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Jėgos, ištvermės bei kūno tempimo pratimai leis šokėjui sustiprėti ir pagerinti fizinę formą. Įvairių šokių stilių: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt. pamokose šokėjas bus supažindinamas su įvairiais mokymosi metodais, motyvaciniais pratimais, technikos įvairove; tobulins savo turimus įgūdžius, bei įgis naujų patirčių, kurios padės sparčiau žengti į priekį šokio pasaulyje. Stovykloje šokėjas mokysis ne tik siekti savo užsibrėžtų tikslų, profesionalumo ir pergalių, bet ir sustiprės dvasiškai ir emociškai.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Stovyklos programa.
• Profesionalių šokėjų, choreografų ir šokių mokytojų edukacinė veikla.
• Maitinimas: pietūs, užkandžiai.
• Stovyklos diplomai ir dovanėlės.

PRELIMINARI STOVYKLOS DIENOS PROGRAMA:
10:00 Atvykimas. Sportas.
11:00 Scenos judesys.
12:00 Šokių pamoka. Susitikimas su ypatingu svečiu.
14:00 Pietūs
15:00 Laisvas laikas.
16:00 Šokių pamoka.
17:00 Šokių kovos.
18:00 Pabaiga
Pastaba: organizatorius pasilieka teisę keisti dienos programą, atsižvelgiant į oro sąlygas, dalyvių atsiliepimus bei darbo eigą.

STOVYKLOS VADOVAI IR SVEČIAI
Stovyklos vadovai ir svečiai – šokio srities profesionalai. Vadovai ir svečiai yra kvalifikuoti ir įgiję žinias ne tik šokio studijose Lietuvoje ir užsienyje, tačiau turi sukauptą ilgametę patirtį, dalyvaujant įvairiuose projektuose, konkursuose, čempionatuose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje; taip pat žinomi kaip Lietuvos, Europos šokių čempionai, bei pasaulio šokių kovų dalyviai bei laimėtojai.

REGISTRACIJA IKI BIRŽELIO 1d.d.
ORGANIZATORIAI INSITI Artistų Namai www.insiti.lt Gedimino pr. 45 (iš ankštosios g.) +37067988784