Mokytojų poilsinė, pažintinė kelionė - Žemaitija

Mokytojų poilsinė, pažintinė kelionė – Žemaitija

INSITI mokytojai: Džiuljeta – dainavimo studija, Indrė – teatro studija ir šokių studija, bei Pijus – kino studija kelias dienas ne tik poilsiavo, bet ir susipažino su Žemaitijos kraštu.

Cool

Kosakovskių rezidencija, kurioje 1894 m. buvo įrengta fotostudija „Vaitkuškis“. Grafas S. K. Kosakovskis fotografavo dvarus, apylinkes, įvairius žmones: paprastus dvarininkus, šeimas, laisvųjų profesijų atstovus. Savo darbų niekada nepardavė, juos dovanojo giminaičiams. Fotografijos menas glaudžiai siejasi su kino sritimi, todėl popietė dvaro apylinkėse, kuris buvo sugriautas per II pasaulinį karą, paliko nepaprastai kinematografišką įspūdį.

20170702_141921_HDR

Žemaitijos parkas, kuriame mokytojai atrado energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką, ramybės ir savęs atradimo vieta. „Vidinio aš“ labirintas skirtas darbui su savimi bei vidinio aš ieškojimui. INSITI Teatro pamokos taip pat analizuoja vidinę būseną, bei sutelkia dėmesį į savęs ieškojimo ir atradimo procesą, todėl teatro mokytoja čia praleido itin nemažai laiko susikaupdama ties naujo sezono teatro pamokų užduotimis.

Vidinis aš labirintas

Menčių karjeras – lyg kalnuose, bet ne Lietuvoje. Statūs karjero šlaitai, didžiulis ekskavatorius, rausvos spalvos, tarp akmenų bei takelių tekantis skaidrus vanduo įkvėpė šokiui. Gatvės šokiai persikėlė į nepaprasto grožio kalnuotą klodą.

M.K. Oginskio Rūmai – talentingų kultūros ir meno žmonių rezidencija. Kunigaikštis čia buvo įsteigęs dvaro orkestro mokyklą, kurioje mokėsi kompozitorius M.K.Čiurlionis. Rūmuose tikra muzikos studija.  Vos įžengus – svečius pasitinka garsusis M.K. Oginskio „Polonezas“.

20170704_125359

Kviečiame! Teatro pamokos vaikams ir jaunimui Vilniuje, Kino studija, Dainavimo pamokos Vilniuje, bei gatvės šokiai INSITI Artistų Namuose!