Šokių konkursas "Mes-pasaulis" 2018 įvyko! Transliacija LRT TV

2018 m. gegužės 20d. įvyko šokių konkursas “Mes-pasaulis”, renginį filmavo LRT televizija.

Dalyvavo street dance (gatvės šokiai), šiuolaikinio, pop, baleto, šou šokio grupės iš visos Lietuvos.
Kids, Children ir Junior šokio kategorijose grupės kovojo dėl artistiškiausios, techniškiausios bei stilingiausio grupės nominacijos, dėl prizinių pirmos, antros, trečios vietų, bei dėl pagrindinio prizo: geriausias pasirodymas GRAND PRIX.
Komisijos nariai: artistė Stefanija Nosovaitė, kino režisierius bei break dance šokėjas Pijus Mickus, balerina ir choreografė Ksenija Zabarauskienė, choreografė ir šokeja Katerina Voropaj.

Šokio konkurso transliacija per LRT kultūros kanalą numatoma 2018 m. rugpjūčio 12d. 15:45 val. (sekime programą).

KONKURSO REZULTATAI:
GRAND PRIX – D’STARS Deimantės šokių studija, Kaunas
KIDS KATEGORIJA
1 vieta KIDS UP Deimantės šokių studija, Kaunas
2 vieta UGNIES VALDOVAI Ugnies Valdovų baleto mokykla, Kaunas
3 vieta INSITI KIDS INSITI Artistų Namai, Vilnius
CHILDREN KATEGORIJA
1 vieta MINI LADIES Deimantės šokių studija, Kaunas
2 vieta INSITI CHILDREN INSITI Artistų Namai, Vilnius
3 vieta INSITI CHILDREN 2 INSITI Artistų Namai, Vilnius
JUNIOR KATEGORIJA
1 vieta INSITI JUNIOR INSITI Artistų Namai, Vilnius
2 vieta TAVO FORTŪNA 2 Šokių studija Tavo Fortūna, Panevėžys
3 vieta INSITI HOP INSITI Artistų Namai, Vilnius
NOMINACIJOS:
KIDS KATEGORIJA
Artistiškiausia grupė MINI KIDS Šokių studija Modus Dance, Vilnius
Techniškiausia grupė TAVO FORTŪNA MAŽYLIAI Šokių studija Tavo Fortūna, Panevėžys
Stilingiausia grupė RIO Pop studija Rio, Bukiškis
CHILDREN KATEGORIJA
Artistiškiausia grupė A’PROBA VDU “Atžalyno” prog., Kaunas
Artistiškiausia grupė TAVO FORTŪNA VAIKAI Šokių studija Tavo Fortūna, Panevėžys
Techniškiausia grupė CREDO Vaikų laisvalaikio centras, Klaipėda
Techniškiausia grupė INSITI HOP 2 INSITI Artistų Namai, Vilnius
Stilingiausia grupė SELEVY Moksleivių namų šokių studija, Panevėžys
Stilingiausia grupė SKRYDIS J.Dopkevičiaus prog. Šokių kolektyvas, Kaunas
JUNIOR KATEGORIJA
Artistiškiausia grupė DESSO Šokių studija Desso, Širvintų r.
Techniškiausia grupė TAVO FORTŪNA 1 Šokių studija Tavo Fortūna, Panevėžys
Techniškiausia grupė FRESH Vaikų ir jaunimo klubas “Lakštingala”, Vilnius
Stilingiausia grupė SPARNAI Logopedinė mokykla, Šiauliai
Stilingiausia grupė RIO Pop studija Rio, Sudervė