Projektai

TV

„Skambėk kartų daina“

Koncertas. LRT Televizija
Režisierė Džiuljeta Mankauskaitė
Vedėjai aktorė Indrė Pivoraitė ir dainininkas Erik Klinc

Koncertas kuriame susijungė dviejų kompozitorių ir atlikėjų kartos. Kompozitoriaus Mikalojaus Noviko 55-erių kūrybinių metų ir dainų autorės Žydruolės Mankauskaitės 20-ties kūrybinių metų jubiliejus!

„Šokio karalienė“

Menų festivalis. LRT Televizija
Režisierė Dž. Mankauskaitė
Choreografės Indrė ir Augustina Pivoraitės
Vedėja Indrė Pivoraitė

Dviejų dalių vaikų Kalėdinė muzikinė pasaka šeimai. Tai tapo tradicija, puoselėjančia menų – dainavimo, teatro ir šokio kultūrą bei tradicijas, Šv. Kalėdų proga.


Dalyviai vaikų ir jaunimo pop muzikos grupės, solistai, gatvės šokių, šiuolaikinio šokio grupės, profesionalūs atlikėjai LadySisters, Ilja Aksionov, „Dar“, Tomas Povilionis, Eugenijus Chrebtovas, Jonas Sakalauskas, Vudis, Grūdas, Katažina, Valdas Maksvytis, „Artrace“ ir kt.

„Mes-Pasaulis“ 2020 LRT TV

XIX respublikinis vaikų ir jaunimo dainos ir šokio festivalis Mes-Pasaulis – 2020
Teatralizuotas koncertas „Laiko erdvėje“
Projekto televizija LRT TV

XIX Mes-Pasaulis 2020 ANKETA

XIX Mes-Pasaulis NUOSTATAI

Data: 2020m. gegužės 17d.
Vieta: Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Adresas: Žirmūnų g, 1 E
Dalyviai: popmuzikos grupės, chorai ir solistai.
Visos grupės, solistai ir vadovai apdovanojami: finalo taurėmis, diplomais bei simbolinėmis dovanėlėmis.

Režisierė Dž. Mankauskaitė

Tarptautinis vaikų ir jaunimo užimtumo bei laisvalaikio projektas tapo gražia tradicija ir yra rengiamas kasmet nuo 2002 metų. Projekto renginiai vyksta visus mokslo metus kiekvieną savaitgalį, o mokslo metų pabaigoje užbaigiami didžiuliu teatralizuotu keturių – šešių dalių (trunkančiu iki 14 valandų) finaliniu renginiu, kuriame dalyvauja apie 1200 dalyvių, per 60 grupių bei atlikėjų ir filmuoja televizija. Projekte dalyvauja vaikai nuo 3 metų ir jaunimas iki 25 metų iš visos Lietuvos: popmuzikos atlikėjai, popchorai ir grupės; šiuolaikinio, modernaus ir hip-hop’o šokio grupės. —

Projekto tikslas – suteikti sceną vaikų ir jaunimo muzikinėms grupėms visus mokslo metus prestižinių Vilniaus klubų salėse taip skatint jaunimo muzikinių studijų, grupių, popamokinės veiklos būrelių muzikinę veiklą bei jaunimo bendravimą kūrybinėje veikloje.

II-asis projekto „Mes-Pasaulis“ sezonas buvo apdovanotas Lietuvos rekordo diplomu už ilgiausiai, visus mokslo metus trukusį vaikų ir jaunimo renginį ir už finalinį renginį, kuris truko 14 valandų bei finalo koncerto dalyvių skaičių – 1300 atlikėjų.

Kiekvienais metais projekto vadovė, režisierė Džiuljeta Mankauskaitė sugalvoja neįtikėtinas pasakas, kurios užburia kiekvieną savo istorijomis, kartais išgalvotomis, o kartais tikromis, scenografija, vaidybiniais ir choreografiniais sprendimais. Šis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis išsiskiria savo unikaliu stiliumi –pasakos.
Muzikiniai spektakliai, koncertai, istorijos, virsta netgi filmais.„Varlė karalaitis“, „Coliukė“, „Žvaigždžių puota saulės rūmuose“, „ČeSnako planeta“, „Kelionė ant dramblio“, „Paslapčių miškas“, „Žemės planeta“, „Dinozaurų salos paslaptis“ ir daugybė kitų muzikinių spektaklių džiugina kiekvieno dalyvio ir žiūrovo širdį, nuskraidina į tikrų ir išgalvotų istorijų pasaulį.

 

„Linksmoji knyga“

Edukacinė laida vaikams. LRT transliacija.
www.linksmojiknyga.lt

Organizatoriai „UAB media projektai“
Laidos vedėja I. Pivoraitė


Kodėl rudenį medžių lapai tampa spalvoti? Kodėl žvaigždės danguje matomos tik naktį? Kaip pasigaminti nematomą rašalą slaptoms žinutėms perduoti? Koks lengviausias būdas išmokti hip hop‘o judesių? Gyvenimas kupinas nuotykių, įdomių istorijų, įvairios veiklos ir noro išbandyti kuo daugiau naujų dalykų, įsitikinusi naujojo projekto vaikams vedėja smalsioji žurnalistė INdY, pasiryžusi visa tai užfiksuoti ir iš naujo kurti „Linksmojoje knygoje“. Vartyti „Linksmąją knygą“ jai padės mažasis dailininkas Andrius ir „Mažojo atradėjo“ rubrikos šeimininkas Lukas bei animaciniai namų pasakos herojai – žaismingasis mašiniukas Tobis, katinas Kefyras, išmintingasis šaldytuvas dėdė Sniegas ir grakščioji vaza Rožė.


„Jau daugelį metų esu tarp vaikų – 13 metų vedu vaikų muzikos projektą „Mes – pasaulis“, neįsivaizduoju savęs be jų, mėgaujuosi galimybe mokyti vaikus. Todėl nė kiek nesudvejojau gavusi pasiūlymą vesti laidą vaikams“, – pasakoja aktorė, šokėja, Lietuvos hiphopo čempionė ir daugelio tarptautinių šokių čempionatų laureatė, poilsio ir šokių stovyklų vaikams ir jaunimui organizatorė Indrė Pivoraitė.

Muzikinė vaikų ir jaunimo laida - LNK GO

Muzikinė vaikų ir jaunimo laida „Mes-Pasaulis“ savaitgaliai 2020
Projekto TV LNK GO

 

Muzikinė vaikų ir jaunimo laida – NUOSTATAI

Muzikinė vaikų ir jaunimo laida – ANKETA

 

Datos: kovo 22d.
Vieta: salė „Vakaris Vilnius“, Stulginskio 8;
Dalyviai: vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos chorai ir šou grupės, solistai, šokių grupės.
Amžius: nuo 4 iki 39 metų.

Organizatoriai, iškilus nenumatytoms aplinkybėms pasilieka teisę keisti filmavimo vietą
(klubą) bei datą, laiką.

 

 

Spektakliai

„VORATINKLIS“

Rež. Indrė Pivoraitė.
Vaidina INSITI Artistų Namų aktoriai.

Trumpos vaikų istorijos apie pirmą meilę,
draugystę, išgyventą vienatvę ir ilgesį, apie patirtas patyčiasir išnaudojimą. Vaikai tiki, kovoja, atleidžia, pyksta, susitaiko ir pasiaukoja.

Keistuolių teatre 2016 04 24 d. įvyko aktorės Indrės Pivoraitės vaikų ir jaunimo teatro studijos spektaklio „Voratinklis“ premjera!
30d. trukęs darbas nustebino visus nepaprastu režisierės ir vaikų darbu.

Spektaklis „Voratinklis“ rež. Indrė Pivoraitė
(INSITI Teatro ir TV studija)
„Noriu padėkoti už nuostabų spektaklį. Ėjome žiūrėti be didelių lūkesčių…Spektaklio režisūra labai patiko. Spektaklio tema – aktuali šių dienų kasdienybė, kuria gyvena jaunuoliai. Aktoriai buvo nuotabūs! Užgavo giliausias širdies kerteles, sužavėjo perteikiamų minčių gilumu parodytu paprastai ir visiems suprantamai. Nuostabi režisūra, įkvepantys aktoriai!!! Sekmadienio vakaras buvo pilnas minčių ir emocijų! Nuoširdžiausas ačiū, tau, Indre!
Didžiausi sveikinimai aktoriams! Esate nepakartojami!“
Aušra ir Ričardas Čepai. 2016 04 25

Spektaklis „Voratinklis“ rež. Indrė Pivoraitė
(INSITI Teatro ir TV studija)
„Sveikinu visus teatro studijos aktorius! Padarytas didžiulis rimtas darbas, žengtas didelis žingsnis į priekį vaidyboje. Jautėte savo vaidmenį, tikėjote savimi ir režisiere. Matėsi kaip su režisiere atidirbta kiekviena scena. Istorijų temos sunkios ir jaudinančios. Jūs jas suvokėte. Spektaklis „Voratinklis“ nebuvo apkrautas nei vaidyba, nei veiksmu. Režisierė puikiai perteikė istorijų esmę taip pat ir scenos judesiu. Sėdėdama tarp žiūrovų jaučiau, kad daugelis, o jų buvo pilnutėlė salė nesitikėjo pamatyti tokio aukšto lygio vaikų ir jaunimo spektaklio. Tai panašėjo į rimtai besidominčių aktoryste darbą. Režisierė Indrė Pivoraitė
tinkamai sukūrė aplinką, parinkdama ir spektaklio premjeros vietą. Linkiu visai studijai ir režisierei dirbti ir išlaikyti sukurtą rimto, gero teatro įvaizdį.
Po spektaklio premjeros visus aktorius vaišino specialiai premjerai sukurtu ir iškeptu ypatingo skonio šokoladiniu tortu „Voratinklis“ ir firminiais
trijų rūšių sausainiais „ELGUVA GURMANAMS“. Nuoširdžiai, su dideliu džiaugsmu dėkojame savo bičiuliams “ ELGUVA GURMANAMS“, kurių gaminiai yra ypatingi ir ypatingai aukštos kokybės“.
Dainavimo studijos vadovė ir renginių režisierė Džiuljeta Mankauskaitė. 2016 04 26

Filmai

„Pamestas vaikas“

Trumpo metro filmas – pasaka
LRT transliacija

Režisierius Pijus Mickus.
Scenarijaus autorės I. Pivoraitė ir Dž. Mankauskaitė
Vaidina: Indrė Pivoraitė, Jolanta Dapkūnaitė, Arūnas Vozbutas.

Šių dienų pasaka, ypatingai mūsų vaikams ir visai visuomenei aktualia tema apie emigrantų vaikus, paliktus Lietuvoje. Apie palikto vaiko jaučiamą nuoskaudą, jo psichologinius išgyvenimus, protestą, nepasitikėjimą, kylančią agresiją, nepilnavertiškumo jausmą. Pamestas vaikas, norėdamas susitaikyti su mintimi, kad yra paliktas, atstumtas, jausdamas didelę nuoskaudą ir nusivylimą artimaisiais savo vaizduotėje sugeba susikurti kitokį gyvenimą pasakų šalyje. Pasakos baigiasi laimingai – vaikai nepraranda vilties ir savaip sprendžia tėvų ir savo vienišumo problemas.

„Skambutis“

Trumpo metro filmas – šokis kine

Režisierius Pijus Mickus
Vaidina: Indrė Pivoraitė

Informacija ruošiama…

„Kristinos pasaulis“

Trumpo metro filmas

Režisierė Indrė Pivoraitė
Vaidina: Severina Špakovska, Indrė Pivoraitė, Mantas Zemleckas.

Informacija ruošiama…

KLIPAI

Dance

Merginų grupė LadySisters
Aktorė I. Pivoraitė ir choreografė A. Pivoraitė

Režisierius P. Mickus
Operatorius Dž. Šėma

Mes-pasaulis

Tarptautinio vaikų ir jaunimo muzikos festivalio himnas. Lietuva – Anglija.

Režisierė I. Pivoraitė
Operatorius P. Mickus
INSITI ARTISTŲ NAMAI

Muzika

„LadySisters“

Aktorės ir rekordininkės duetas.
www.ladysisters.lt

Netradiciniai profesionalaus šokio, vaidybos ir vokalo sprendimai. Šokis, vaidyba ir vokalas atlieka lygiaverčius vaidmenis. Kiekvienas pasirodymas pulsuoja energija, stebina kūrybiškumu bei subtiliomis idėjomis, nestinga sportinės gimnastikos elementų ar net kaskadinių triukų.

Pagrindinė grupės vokalistė Indrė Pivoraitė – yra profesionali aktorė, šokėja, choreografė, dainininkė, dainų autorė, TV laidų ir renginių vedėja. Jos sesuo TiNa – Lietuvos rekordininkė ( „Daugiausiai persivertimų atgal“, en „Back handspring step-out“ – 32 kartai) – Augustina Pivoraitė – yra profesionali choreografė, šokėja, gimnastė.

Šis daugkartinių Lietuvos ir Europos gatvės šokių čempionių projektas – ne pirmasis. Kartu merginos jau yra įkūrusios INSITI ARTISTŲ NAMUS, kuriuose veikia dainavimo, šokių, teatro ir kino studijos.

„Geriausių rezultatų atlikėjai gali pasiekti tuomet, kai jaučia tarpusavio ryšį, kai dirba kaip vieninga komanda ir individualias savo stiprybes jungia su kitų komandos narių stiprybėmis. Užaugome su muzika, scena mums tapo antrais namais, be to, esame sesės ir meno pojūtis mus vienija. Manau, mūsų meilė muzikai ir judesiui padės sukurti prasmingų pasirodymų“, – svarstė I. Pivoraitė.

Ilja Aksionov ir I. Pivoraitė

TV3 projektas Romeo ir Džiuljeta

„Lūpų dažai“ Choreografija I. Stasiulytė ir I.Pivoraitė
„Applause“ Choreografija Indrė Pivoraitė
„Everybody“ Choreografija I. Pivoraitė
ir A.Pivoraitė

Muzikinės plokštelės

Dainavimo studija profesionalioje įrašų studijoje įrašė 14 specialiai vaikams ir jaunimui sukurtų dainų ir 8 jau žinomų atlikėjų dainas. Grupė “Headset” įrašė dainą “Leisk” kartu su grupės LadySisters atlikėjomis,
Pepės Ilgakojinės studijos mažieji dainininkai įrašė dainą “Vasara” kartu su grupe “Dar”, taip pat su grupe LadySisters įrašė dainą “Pasakyk man”, Solistė Gelminė Semėnaitė įrašė dainą “Tikėki savim” su dainininku Valdu Maksvyčiu.

Dainavimo studija profesionalioje įrašų studijoje įrašė trylika specialiai vaikams sukurtų dainų. Leidybinė firma vaikų skyrius Čiki Piki išleido studijos grupių ir solistų kompaktinę plokštelę “Man taip įdomiau”

Renginiai

Sekmadieniai šeimai kartu su Pepe Ilgakojine

Muzikinės teatralizuotos popietės. Pramogų bankas.
www.mes-pasaulis.lt

Dalyviai: Lietuvos vaikų ir jaunimo pop dainavimo grupės, solistais, šokių grupės.
Svečiai: Lietuvos ir užsienio atlikėjai.
Atranka į finalinį TV renginį (LRT) „Mes-Pasaulis“.

Šokio ritmu – be smurto prieš vaikus

Šokio šventė

Daugybė apleistų, nelaimingų ir smurtą patiriančių mažųjų žodis „vaikystė“ primins ne gražias akimirkas, bet skausmą, ašaras ir pažeminimus. Mes, jauni žmonės, norime tai pakeisti, norime būti išgirsti. Mes pasisakome už saugią ir laimingą vaikystę, kurioje nėra vietos smurtui. Tariame „Taip! Vaikystei be smurto!“ Tai išreiškiame šokiu, muzika, sportu.

Šios akcijos iniciatorės yra seserys – Indrė, Augustina, Pivoraitės – choreografės, šokėjos, tarpautinių šokio konkursų nugalėtojos, čempionės.


Organizatoriai – Jaunimo veiklos ir meno centras. INSITI ARTISTŲ NAMAI bei Vilniaus savivaldybės kultūros skyrius. Asociacija Jaunimo veiklos ir meno centras – tai vaikų ir jaunimo laisvalaikio organizavimu užsiimanti organizacija kasmet jau 14 metų organizuojanti visus mokslo metus trunkantį tarptautinį vaikų ir jaunimo muzikos projektą „Mes-Pasaulis“, bei šio projekto finalą su LRT, kalėdinį muzikinį projektą „Šokio karalienė“ su LRT, organizuojanti visuomenines akcijas (tarptautinės jaunimo dienos minėjimo šventė prie Baltojo tilto Vilniuje, šokio šventės finalinio šokio mokymai Vilniaus mokyklose), taip pat rūpinasi sėkminga INSITI artistų namų veikla ir plėtra, kuriuos įkūrė aktorė ir choreografė Indrė Pivoraitė.

Tarptautinė jaunimo diena

Tarptautinės jaunimo dienos šventė. Baltasis tiltas.

Aktorė Indrė Pivoraitė kviečia jaunimą aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje – pristatyti save, savo kūrybą, spręsti jaunimo problemas.

Bus registruojamas „Daugiausia persivertimų atgal“ (“Back handspring“) rekordas, kurio sieks TiNa.


Rugpjūčio 12-oji paskelbta Tarptautine jaunimo diena. Ji minima nuo 1999 m. Jungtinių tautų organizacijos sprendimu, rekomendavus po Tarptautinės ministrų konferencijos, įvykusios Lisabonoje rugpjūčio 8-12 d. Šią dieną siekiama daugiau dėmesio skirti jaunimo problemoms, skatinti jaunimą aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje.
Europos šalyse šią dieną rengiamos įvairios akcijos, pvz., rengiamos iškylos, koncertai, eisenos. Jaunimas gali pristatyti save, savo kūrybą. Ši diena gali tapti kasmetine tradicija ir jūsų dėka galėtume plėstis ir turiningai švęsti šią nuostabią dieną, kuri skirta skatinti jaunimą geru gražiu pavyzdžiu, kurio tikslas suburti jaunimo veiklas ir problemas kartu viešoje erdvėje. Taip pat pasirūpinti jaunimo pilietiškumu, ugdymu, užimtumu, laisvalaikiu.

FreeStyle Dance

Jaunimo laisvalaikio ir užimtumo renginys.

Stebint galybei žiūrovų jauni šokėjai galėjo parodyti savo sugebėjimus tikroje, didelėje scenoje ir įrodyti, kad esą geriausi. Projektas FreeStyle Dance suteikia jaunajam talentui, o gal jau ir visam vilkui sceną. Sceną, kurioje šokėjas gali įrodyti kad yra geriausias.

FreeStyleDance – tai solo šokis. Šokėjai improvizuoja vietoje ir bando pavergti komisijos bei žiūrovų širdis. Emocijos, šokio technika, drabužiai, jėga, veiksmas…Visa tai šokėjai atskleidžia kovodami dėl geriausio FreeStyleDance šokėjo vardo. Jie kovos tik patys už save. Čia jie turi parodyti ką sugeba, turi sužavėti. Ir visa tai darys tik šokdami.

M.P. Hip-Hop

Jaunimo laisvalaikio ir užimtumo renginys.

Renginyje dalyvavo hip hop‘o ir repo muzikos atstovai. Jiems buvo suteikta scena Vilniaus prestižiniuose klubuose. Į didyjį finalą kūrėjus ir atlikėjus rinko Hip – hopo pasaulio autoritetai. Konkurso renginiai buvo organizuojami 3 metus.

M.P. Rock Zona

Jaunimo laisvalaikio ir užimtumo renginys.

Renginyje dalyvavo jaunimo muzikos atstovai, kuriantys muziką ir gyvai“ grojantys. Jaunų muzikantų, grupių konkursai vyko Vilniaus prestižiniuose klubuose, stebint autoritetingai roko muzikos atstovų žiūri komisijai. Pasibaigus atrankoms, konkursą vainikuodavo didysis finalas. Konkursas buvo organizuojamas 3 metus.

Rekordai

Jauniausia festivalio vedėja

2015 m. išleistoje Lietuvos vaikų rekordų knygoje užregistruotas meno klubo įkūrėjos Indrės Pivoraitės rekordas. 2004 m. gegužės 30 d. visus mokslo metus trukusio festivalio „Mes – Pasaulis“ koncertų vedėja, taip pat dainininkė ir šokėja, muzikinių konkursų dalyvė ir laureatė trylikametė festivalio finale apdovanota už 96 vestus festivalio koncertus“.

Daugiausiai persivertimų atgal – 32 kartai

Augustina Pivoraitė pasiekė rekordą!


Choreografė, šokėja, grupės LadySisters atlikėja 2014m. gegužės 22d. renginyje šokio šventė „Šokio ritmu“ – „Be smurto prieš vaikus“, pasiekė Lietuvos rekordą “ Daugiausiai persivertimų atgal “ -32 kartai
(akrobatinis šuolis angliškai „Back handspring step-out“).

Rekordo apibrėžimas: „Atbulinis kūno šuolis, kai gimnastas pirma nusileidžia ant rankų, o tada kojos ta pačia kryptimi seka per galvą ir nusileidžia viena po kitos ( ne kartu)“.

Ilgiausia Žaislų girlianda – 39m 40cm

Kalėdinė gerumo akcija –
Ilgiausia žaislų girlianda 39m.40cm.

2014m. Gruodžio 22d. Katedros aikšteje surengta Kaledinė gerumo akcija! Buvo ištiesta pliušinių žaisliukų girlianda, kurią laikė ne tik klubo šokejai, bet ir prisijungę praeivei. Užregistruotas dar vienas
INSITI ARTISTŲ NAMŲ rekordas – Ilgiausia žaislų girlianda 39m.40cm. ! Šią girliandą artistų namai padovanojo vaikų globos namuose „Gilė“ augantiems vaikučiams. Taip pat padovanojo šokių ir dainavimo pamokas.

„Vaikai yra nuostabus dalykas. Jiems reikia ne tik naujų batų ar televizoriaus, bet ir paprastų dalykų: apkabinimo, minkšto pliušinio meškiuko, buvimo drauge. Aš ir mano sesė Lietuvos akrobatinio šuolio „Daugiausiai persivertimų atgal“ (32Kartai) rekordininkė, choreografė Augustina Pivoraitė sugalvojome šią Kaledinę gerumo akciją, norėdamos padovanoti šilumą vaikams, kurie ją priėme kaip geriausią dovaną savo gyvenime.“ – sakė aktorė, choreografė Indrė Pivoraitė.

Ilgiausiai trukęs renginys „Mes – pasaulis“

II-jo projekto “Mes-Pasaulis” didysis finalas ( 2003m) buvo apdovanotas Lietuvos rekordo diplomu už ilgiausiai, 14 valandų trukusį vaikų pramoginį – užimtumo renginį.

II-asis projekto „Mes-Pasaulis“ sezonas ( 2003m) buvo apdovanotas Lietuvos rekordo diplomu už didžiausią finalo dalyvių skaičių – 1300 atlikėjų.

II-asis projekto „Mes-Pasaulis“ sezonas ( 2003m) buvo apdovanotas Lietuvos rekordo diplomu už ilgiausiai, visus mokslo metus, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį trukusį vaikų ir jaunimo pramoginės muzikos ir užimtumo renginius.