„LadySisters“

Aktorės ir rekordininkės duetas.
www.ladysisters.lt

Netradiciniai profesionalaus šokio, vaidybos ir vokalo sprendimai. Šokis, vaidyba ir vokalas atlieka lygiaverčius vaidmenis. Kiekvienas pasirodymas pulsuoja energija, stebina kūrybiškumu bei subtiliomis idėjomis, nestinga sportinės gimnastikos elementų ar net kaskadinių triukų.

Pagrindinė grupės vokalistė Indrė Pivoraitė – yra profesionali aktorė, šokėja, choreografė, dainininkė, dainų autorė, TV laidų ir renginių vedėja. Jos sesuo TiNa – Lietuvos rekordininkė ( „Daugiausiai persivertimų atgal“, en „Back handspring step-out“ – 32 kartai) – Augustina Pivoraitė – yra profesionali choreografė, šokėja, gimnastė.

Šis daugkartinių Lietuvos ir Europos gatvės šokių čempionių projektas – ne pirmasis. Kartu merginos jau yra įkūrusios INSITI ARTISTŲ NAMUS, kuriuose veikia dainavimo, šokių, teatro ir kino studijos.

„Geriausių rezultatų atlikėjai gali pasiekti tuomet, kai jaučia tarpusavio ryšį, kai dirba kaip vieninga komanda ir individualias savo stiprybes jungia su kitų komandos narių stiprybėmis. Užaugome su muzika, scena mums tapo antrais namais, be to, esame sesės ir meno pojūtis mus vienija. Manau, mūsų meilė muzikai ir judesiui padės sukurti prasmingų pasirodymų“, – svarstė I. Pivoraitė.