Šokio ritmu – be smurto prieš vaikus

Šokio šventė

Daugybė apleistų, nelaimingų ir smurtą patiriančių mažųjų žodis „vaikystė“ primins ne gražias akimirkas, bet skausmą, ašaras ir pažeminimus. Mes, jauni žmonės, norime tai pakeisti, norime būti išgirsti. Mes pasisakome už saugią ir laimingą vaikystę, kurioje nėra vietos smurtui. Tariame „Taip! Vaikystei be smurto!“ Tai išreiškiame šokiu, muzika, sportu.

Šios akcijos iniciatorės yra seserys – Indrė, Augustina, Pivoraitės – choreografės, šokėjos, tarpautinių šokio konkursų nugalėtojos, čempionės.


Organizatoriai – Jaunimo veiklos ir meno centras. INSITI ARTISTŲ NAMAI bei Vilniaus savivaldybės kultūros skyrius. Asociacija Jaunimo veiklos ir meno centras – tai vaikų ir jaunimo laisvalaikio organizavimu užsiimanti organizacija kasmet jau 14 metų organizuojanti visus mokslo metus trunkantį tarptautinį vaikų ir jaunimo muzikos projektą „Mes-Pasaulis“, bei šio projekto finalą su LRT, kalėdinį muzikinį projektą „Šokio karalienė“ su LRT, organizuojanti visuomenines akcijas (tarptautinės jaunimo dienos minėjimo šventė prie Baltojo tilto Vilniuje, šokio šventės finalinio šokio mokymai Vilniaus mokyklose), taip pat rūpinasi sėkminga INSITI artistų namų veikla ir plėtra, kuriuos įkūrė aktorė ir choreografė Indrė Pivoraitė.