„Mes-Pasaulis“ 2020 LRT TV

XIX respublikinis vaikų ir jaunimo dainos ir šokio festivalis Mes-Pasaulis – 2020
Teatralizuotas koncertas „Laiko erdvėje“
Projekto televizija LRT TV

XIX Mes-Pasaulis 2020 ANKETA

XIX Mes-Pasaulis NUOSTATAI

Data: 2020m. gegužės 17d.
Vieta: Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Adresas: Žirmūnų g, 1 E
Dalyviai: popmuzikos grupės, chorai ir solistai.
Visos grupės, solistai ir vadovai apdovanojami: finalo taurėmis, diplomais bei simbolinėmis dovanėlėmis.

Režisierė Dž. Mankauskaitė

Tarptautinis vaikų ir jaunimo užimtumo bei laisvalaikio projektas tapo gražia tradicija ir yra rengiamas kasmet nuo 2002 metų. Projekto renginiai vyksta visus mokslo metus kiekvieną savaitgalį, o mokslo metų pabaigoje užbaigiami didžiuliu teatralizuotu keturių – šešių dalių (trunkančiu iki 14 valandų) finaliniu renginiu, kuriame dalyvauja apie 1200 dalyvių, per 60 grupių bei atlikėjų ir filmuoja televizija. Projekte dalyvauja vaikai nuo 3 metų ir jaunimas iki 25 metų iš visos Lietuvos: popmuzikos atlikėjai, popchorai ir grupės; šiuolaikinio, modernaus ir hip-hop’o šokio grupės. —

Projekto tikslas – suteikti sceną vaikų ir jaunimo muzikinėms grupėms visus mokslo metus prestižinių Vilniaus klubų salėse taip skatint jaunimo muzikinių studijų, grupių, popamokinės veiklos būrelių muzikinę veiklą bei jaunimo bendravimą kūrybinėje veikloje.

II-asis projekto „Mes-Pasaulis“ sezonas buvo apdovanotas Lietuvos rekordo diplomu už ilgiausiai, visus mokslo metus trukusį vaikų ir jaunimo renginį ir už finalinį renginį, kuris truko 14 valandų bei finalo koncerto dalyvių skaičių – 1300 atlikėjų.

Kiekvienais metais projekto vadovė, režisierė Džiuljeta Mankauskaitė sugalvoja neįtikėtinas pasakas, kurios užburia kiekvieną savo istorijomis, kartais išgalvotomis, o kartais tikromis, scenografija, vaidybiniais ir choreografiniais sprendimais. Šis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis išsiskiria savo unikaliu stiliumi –pasakos.
Muzikiniai spektakliai, koncertai, istorijos, virsta netgi filmais.„Varlė karalaitis“, „Coliukė“, „Žvaigždžių puota saulės rūmuose“, „ČeSnako planeta“, „Kelionė ant dramblio“, „Paslapčių miškas“, „Žemės planeta“, „Dinozaurų salos paslaptis“ ir daugybė kitų muzikinių spektaklių džiugina kiekvieno dalyvio ir žiūrovo širdį, nuskraidina į tikrų ir išgalvotų istorijų pasaulį.