ŠOKIŲ STOVYKLA

INSITI Šokių Stovykla
DIENINĖ VASAROS STOVYKLA
Liepos 16-20 dienomis
09:00-17:00
Registracija iki Liepos 11d. info@insiti.lt

Dieninė vasaros INSITI Šokių Stovykla vaikams ir jaunimui 7-16 metų. Šokių stiliai: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt. Stovykloje šokėjai tobulins savo šokių įgūdžius, ugdys ištvermę, lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Dalyviai taip pat sportuos, žais įvairius judesio bei vaidybinius žaidimus ir kurs trumpo metro šokių klipus. Vasara – puikus metas ne tik poilsiauti, bet ir pajudėti fiziškai bei kūrybiškai praleisti laiką mėgstamoje srityje su bendraminčiais. Kviečiame dalyvauti visus: ne tik šokėjus, bet ir šokio mėgėjus.

 

STOVYKLOS PAMAINA:
2018. 07. 16-20 d.d.
Trukmė: 5d.
Amžius: 7-16 m.
Kaina: 130 Eur
Lietuva, Vilnius, Gedimino pr. 45 (iš ankštosios g.)
INSITI Artistų Namai, 867988784

Kaina galioja registruojantis iki liepos 11d. Vėliau kainos keisis.

Stovyklos metu vaikai ir jaunimas lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Jėgos, ištvermės bei kūno tempimo pratimai leis šokėjui sustiprėti ir pagerinti fizinę formą. Įvairių šokių stilių: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt. pamokose šokėjas bus supažindinamas su įvairiais mokymosi metodais, motyvaciniais pratimais, technikos įvairove; tobulins savo turimus įgūdžius, bei įgis naujų patirčių, kurios padės sparčiau žengti į priekį šokio pasaulyje. Stovykloje šokėjai taip pat sukurs komandinius šokių klipus.Stovyklos metu vaikai ir jaunimas lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Jėgos, ištvermės bei kūno tempimo pratimai leis šokėjui sustiprėti ir pagerinti fizinę formą. Įvairių šokių stilių: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt. pamokose šokėjas bus supažindinamas su įvairiais mokymosi metodais, motyvaciniais pratimais, technikos įvairove; tobulins savo turimus įgūdžius, bei įgis naujų patirčių, kurios padės sparčiau žengti į priekį šokio pasaulyje. Stovykloje šokėjai taip pat sukurs komandinius šokių klipus.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Stovyklos programa.
• Profesionalių šokėjų, choreografų, šokių mokytojų ir režisierių edukacinė veikla.
• Maitinimas: pietūs, užkandžiai.
• Stovyklos diplomai ir dovanėlės.

PRELIMINARI STOVYKLOS DIENOS PROGRAMA:
9:00 Atvykimas ir kūrybinės užduotys.
10:00 Sporto programa.
11:00 Šokių pamoka.
12:00 Šokių pamoka. Susitikimas su ypatingu svečiu.
14:00 Pietūs
15:00 Scenarijų kūrimas, repeticijos, filmavimai ir kt. / Šokių kovos.
17:00 Pabaiga
Pastaba: organizatorius pasilieka teisę keisti dienos programą, atsižvelgiant į oro sąlygas, dalyvių atsiliepimus bei darbo eigą.

STOVYKLOS VADOVAI IR SVEČIAI
Stovyklos vadovai ir svečiai – šokio bei kino srities profesionalai. Vadovai ir svečiai yra kvalifikuoti ir įgiję žinias ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje, turi sukaupę ilgametę patirtį, dalyvaujant įvairiuose projektuose, konkursuose, čempionatuose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje; taip pat žinomi kaip Lietuvos, Europos šokių čempionai, bei pasaulio šokių kovų dalyviai bei laimėtojai.

REGISTRACIJA IKI LIEPOS 11d.
ORGANIZATORIAI INSITI Artistų Namai www.insiti.lt
Gedimino pr. 45 (iš ankštosios g.) +37067988784