Dainavimo studija

Dainavimo studija Vilniuje kviečia tapti universaliu atlikėju! Solinis dainavimas N-4 vaikams, jaunimui ir suaugusiems;
Muzikinis teatras 4-6 ir 7-10 metų vaikams: vaidyba, dainavimas, judesys. Grupės sudaromos pagal amžių ir po susitikimo su mokytoja.

Solinis dainavimas N-4 metų vaikams, jaunimui ir suaugusiems – pamokų metu mokome: mikrofoninio dainavimo, balso formavimo, kvėpavimo pagrindų, garso išgavimo, ritmo pojūčio, dikcijos, muzikinio pažinimo, improvizacijos, aktorinis, scenos judesio, šokio. Kiekvienas atlikėjas yra didelio scenos šou dalyvis – puikiai dainuojantis ir laisvai šokantis! Dainuojame lietuvių ir užsienio populiarias dainas, tai pat specialiai atlikėjui ar grupei sukurtas dainas. Atlikėjai dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose: “Mes – pasaulis”, “Šokio karalienė”, “Rasos lašeliai”, “Talentų ringas”, “Žvaigždžių valanda”, “Vaikų Eurovizija”, “Laumės juosta”, „Talentų lyga“ ir kituose konkursuose, renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Filmuojasi muzikiniuose vaizdo klipuose, vaidina miuzikluose. Koncertinė veikla ugdo vaikų pasitikėjimą savimi, ugdo atsakomybės jausmą, suteikia praktiką įvairiose erdvėse.

Muzikinis teatras 4-6 ir 7-10 metų vaikų grupės – vaidyba, dainavimas, judesys.
Ugdymo programa: muzikinio spektaklio pastatymas ir jo parodymas Vilniaus teatruose. Pop dainavimo koncertai, festivaliai, filmavimai, dalyvavimas TV projektuose.
Mokomės: vaidybos (scenos kalba, aktorinis meistriškumas), dainavimo (balso formavimas, kvėpavimo pagrindai, ritmo pojūtis, mikrofoninis dainavimas), scenos judesys, šokis.

Dainavimo ir muzikinio teatro studijos vadovė Džiuljeta Mankauskaitė:
-Man patinka meninis darbas su vaikais, kūrybiški ir draugiški pokalbiai, skatinant vaikus reikšti savo mintis ir sumanymus.


DAINAVIMO STUDIJA