Dainavimo studija

Dainavimo studija Vilniuje kviečia tapti universaliu atlikėju! Dainavimas grupėje 7-10 metų vaikams “Šviesos vaikai” ; Solinis dainavimas N-4 vaikams, jaunimui ir suaugusiems; Pepės Ilgakojinės dainavimo, vaidybos ir šou šokio studija 4-6 metų vaikams.

Dainavimas grupėje 7-10 metų vaikams “Šviesos vaikai” ir Solinis dainavimas N-4 metų vaikams, jaunimui ir suaugusiems – pamokų metu mokome: balso formavimas, kvėpavimo pagrindai, garso išgavimas, ritmo pojūtis, dikcija, muzikinis pažinimas, improvizacija, aktorinis, scenos judesys, kūno paruošimas, mikrofoninis dainavimas, lietuvių ir užsienio populiarios dainos. Kiekvienas atlikėjas yra didelio scenos šou dalyvis – puikiai dainuojantis ir laisvai šokantis! Dainuojame specialiai atlikėjui ar grupei sukurtas dainas.

Pepės Ilgakojinės dainavimo, vaidybos ir šou šokio 4-6 metų vaikų grupė – Vaikai susipažins, žais ir šnekučiuosis su tikrų tikriausia Pepe Ilgakojine, dainuos linksmas, nuotaikingas, melodingas dainas apie tikrus ir išgalvotus dalykus ir visokius stebuklus. Keliaus per neįtikėtinas erdves, kuriose ne tik lavins savo įgūdžius, bet ir ras daugybe gerų draugų. Mokomės: balso formavimas, kvėpavimo pagrindai, garso išdavimas, muzikinis raštas, muzikinis pažinimas, ritmo pojūtis, artistiškumas, scenos judesys, mikrofoninis dainavimas.

Atlikėjai dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose: “Mes – pasaulis”, “Šokio karalienė”, “Rasos lašeliai”, “Talentų ringas”, “Žvaigždžių valanda”, “Vaikų Eurovizija”, “Laumės juosta” ir kituose konkursuose, renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Filmuojasi muzikiniuose vaizdo klipuose, vaidina miuzikluose. Koncertinė veikla ugdo vaikų pasitikėjimą savimi, ugdo atsakomybės jausmą, suteikia praktiką įvairiose erdvėse.

Dainavimo studijos vadovė Džiuljeta Mankauskaitė:
-Man patinka meninis darbas su vaikais, kūrybiški ir draugiški pokalbiai, skatinant vaikus reikšti savo mintis ir sumanymus.

VAIKAMS

 

JAUNIMUI

 

 

SUAUGUSIEMS

 

PATIEMS MAŽIAUSIEMS 4-7 METŲ VAIKAMS PEPĖS DAINAVIMO STUDIJA: TEATRAS, ŠOKIS, MUZIKA.