Sportas vaikams! Nauda sveikatai ir gera, smagi pramoga! Nebūk abejingas draugui, kiauras dienas praleidžiančiam prie kompiuterio ekrano. Pasiūlyk įdomią ir naudingą veiklą – vaikų fitnesą! Amžiaus grupės: 6-9 m., 10-13 m. Tikslas: Nuo pat mažens ugdyti sveiką ir aktyvų žmogų.

Treniruotėje: visų raumenų grupių lavinimas, motorikos gerinimas, taisyklinga laikysena, fizinės veiklos derinimas su užduotimis vaiko intelektui ugdyti, judrieji pratimai. Mažylių treniruotėse bus žaidžiami įvairūs žaidimai, kuriuos sudaro visi pagrindiniai judesiai: ėjimas, bėgimas, šuoliai, mėtymai, laipiojimas, pusiausvyros pratimai.

Ar žinai, kad fizinis krūvis didina raumenų masę, apimtį ir stangrumą. Sportas – ugdo vaiko asmenybę, padeda mokytis ir susirasti naujų draugų. Fizinio aktyvumo stoka dažnai lemia laikysenos sutrikimus, stuburo iškrypimą, nutukimą, pečių juostos bei nugaros juosmens srities skausmus, atsiribojimus nuo tikrovės.

Apie trenerę: „Kiekvienam artistui atlikėjui svarbu gera fizinė forma ir išvaizda. Dainuojant ir dirbant su vaikais bei jaunimu meninio ugdymo srityje ilgą laiką sportas buvo didžiausias mano hobis, kol supratau, kad turiu siekti daugiau ir treniruotis profesionaliai. Noriu pasidalinti savo patirtimi ir energija. Sportuoju ir jaučiuosi puikiai, žvaliai ir smagiai. Džiaugiuosi sveikata, energija ir puikia nuotaika kiekvieną dieną. Galiu padaryti labai labai daug.“