TEATRO IR KINO STOVYKLA

TEATRO IR KINO
DIENINĖ VASAROS STOVYKLA
Liepos 2-6 dienomis
9:00-17:00
Registracija iki birželio 21d. info@insiti.lt

Dieninė vasaros Teatro ir Kino stovykla vaikams ir jaunimui 8-18 metų. Stovykla skirta visiems norintiems išbandyti save režisūros bei aktorystės srityse ir smagiai bei prasmingai praleisti laisvalaikį kartu su teatro ir kino profesionalais. Kūrybinės užduotys bus skiriamos pagal amžių 8-12 m. ir 13-18 m. grupėms.

STOVYKLOS PAMAINA:

2018-07-02
Trukmė: 5d.
Amžius: 8-18 m.
Kaina: 130 Eur
Lietuva, Vilnius, Gedimino pr. 45 (iš ankštosios g.)
Kaina galioja registruojantis iki birželio 21d. Vėliau kainos keisis.

Stovyklos metu vaikai ir jaunimas lavins kalbos, dėmesio, atminties, vaizduotės, judesio gebėjimus; mokysis atsikratyti saviraiškos baimių, bei minusus paversti pliusais. Įgūdžių lavinimo proceso metu ne tik vaidinsime etiudus, improvizuosime, bet ir kursime trumpo metro vaidybinius kino filmus. Vaikai ir jaunimas penkias dienas praleis kartu su teatro ir kino profesionalais: aktoriais, režisieriais, prodiuseriais, scenaristais. Kiekvienos dienos tiksli programa bus pateikiama likus savaitei iki stovyklos. Stovyklos metu vaikai ir jaunimas lavins kalbos, dėmesio, atminties, vaizduotės, judesio gebėjimus; mokysis atsikratyti saviraiškos baimių, bei minusus paversti pliusais. Įgūdžių lavinimo proceso metu ne tik vaidinsime etiudus, improvizuosime, bet ir kursime trumpo metro vaidybinius kino filmus. Vaikai ir jaunimas penkias dienas praleis kartu su teatro ir kino profesionalais: aktoriais, režisieriais, prodiuseriais, scenaristais. Kiekvienos dienos tiksli programa bus pateikiama likus savaitei iki stovyklos.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Stovyklos programa.
• Profesionalių teatro ir kino aktorių, režisierių, mokytojų edukacinė veikla.
• Maitinimas: pietūs, užkandžiai.
• Stovyklos diplomai ir dovanėlės.

PRELIMINARI STOVYKLOS DIENOS PROGRAMA:
9:00 Atvykimas ir kūrybinės užduotys.
10:00 Teorinės ir praktinės užduotys: etiudai, improvizacijos, aktorinis meistriškumas, žanrai ir kt.
12:00 Susitikimas su ypatingu svečiu.
14:00 Pietūs
15:00 Scenarijų kūrimas, aktorių repeticijos, filmavimai ir kt.
17:00 Pabaiga
Pastaba: organizatorius pasilieka teisę keisti dienos programą, atsižvelgiant į oro sąlygas, dalyvių atsiliepimus ir kūrybinio proceso spartą.

STOVYKLOS VADOVAI IR SVEČIAI
Stovyklos vadovai ir svečiai – teatro ir kino srities profesionalai: aktoriai, režisieriai, prodiuseriai ir kt. Vadovai ir svečiai yra kvalifikuoti ir įgiję žinias ne tik bakalauro bei magistro studijose Lietuvoje ir užsienyje, tačiau ir per ilgametę darbo patirtį, dalyvaujant įvairiuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje: kino filmai, reklamos, spektakliai, TV projektai.

REGISTRACIJA IKI BIRŽELIO 1d.d.
ORGANIZATORIAI INSITI Artistų Namai www.insiti.lt Gedimino pr. 45 (iš ankštosios g.) +37067988784