VAIKŲ SPORTAS IR MUZIKA

VAIKŲ SPORTAS IR MUZIKA

Sportas vaiką ugdo visapusiškai, stiprina fizinę ir psichinę sveikatą, suteikia daug gerų emocijų, lavina protą, skatina patirti vidinę laisvę. Sportas realizuoja svarbiausius poreikius – judėjimo, saviraiškos, bendravimo džiaugsmo.

Sportas lavina judesius, koordinaciją, smulkiuosius kūno raumenis. Sportas derinamas kartu su muzika, suteikia vaikams daug džiaugsmo ir tuo pačiu metu lavina. Treniruočių metu atlikdami vis sudėtingesnius sportinius pratimus vaikai vysto kūno raumenis, žaisdami judriuosius žaidimus lavina pusiausvyrą. Rankų raumenis stipriname žaisdami pirštų žaidimus. Sportinių pratimų metu kartu atliekame įvairius ritminius pratimus. Visa tai sujungę gauname įvairiapusę naudą – laviname kūną, protą ir muzikinę klausą.

Kiekvienas iš suaugusių nori, kad vaikai augtų sveiki ir stiprūs, bet tai priklauso nuo mūsų pačių. Judėjimo stoka, televizija, kompiuteriai, telefonai lemia nevisavertį augimą, antsvorį. Todėl turime kuo ankščiau įdiegti vaikams sporto ir sveikos gyvensenos naudos suvokimą.

Rūpinimasis sveikata, meilė sportui, valios ir gerų emocijų ugdymas vaikystėje nulems sugebėjimą ateityje kurti patį save. Patirtos teigiamos emocijos judant užtikrins norą siekti ir suprasti tikrąsias vertybes.

Kviečiame! Sporto studija ir Dainavimo studija Vilniuje!